Rabbijnen

Het College van Rabbijnen telt op dit moment tien leden en is bereikbaar via het volgende adres: 

College van Rabbijnen 

Zuidelijke Wandelweg 41 

1079 RK Amsterdam 

020-5400136 

rabbinaat@ljg.nl

Standplaats en/of functie(s) individuele rabbijnen:

Rabbijn Menno ten Brink

Amsterdam, Gelderland, Suriname, Alkmaar 

coördinator College van Rabbijnen en Beth Din Tsedek

decaan Levisson Instituut

geestelijk verzorger Sinai Centrum

rebmen@ljg.nl

 

Rabbijn Hetty Groeneveld

justitierabbijn

h.groeneveld@dji.minjus.nl

 

Rabbijn Navah-Tehilla Livingstone-Shmuelit

emeritus rabbijn Utrecht

rabbi-nt@orbalev.nl

 

Rabbijn Marianne van Praag

Den Haag

mlvanpraag@gmail.com

 

Rabbijn Albert Ringer

Twente en Brabant

aringer@xs4all.nl

 

Rabbijn Joram Rookmaaker

Amsterdam, krijgsmachtrabbijn

jrookmaaker@ljg.nl

js.rookmaaker@mindef.nl

 

Rabbijn Kineret Sittig

freelance rabbijn en onderzoeker

voorzitter Stichting Koleenoe

kineret@levisson.nl

info@koleenoe.nl

 

Rabbijn Awraham Soetendorp

emeritus rabbijn Den Haag

asoet@planet.nl

 

Rabbijn Corrie Zeidler

Utrecht, justitie rabbijn

rabbi.corrie@gmail.com

c.zeidler@dji.minjus.nl

 

Rabbijn Peter Luijendijk

Rotterdam en Noord Nederland

peter.luijendijk@gmail.com